Odżywianie

Opowieść o pasji - historia transformacji Charchiki z HealthifyMe

Większość z nas spędza całe życie na poszukiwaniu pasji i tylko nielicznym się to udaje. Charchika Goyal odnalazła swoją pasję w procesie dochodzenia do zdrowia.

Jak większość z nas, harmonogram pracy Charchiki nie pozwalał jej na planowanie i przestrzeganie rutyny, aby schudnąć i zachować zdrowie. Szukając sposobów, aby osiągnąć swój cel, aby schudnąć, jej przyjaciel wprowadził ją do HealthifyMe.

Po zastosowaniu się do inteligentnego planu dostarczonego przez HealthifyMe, osiągnęła swój cel utraty 11 kg w ciągu zaledwie 5 miesięcy!

Przed HealthifyMe

Zdrowa utrata wagi może być zobowiązaniem czasowym, zwłaszcza jeśli masz nadwagę - dzięki pracy, która utrzymuje cię w pozycji siedzącej przez większość dnia lub harmonogram, który prowadzi do niezdrowego podjadania.

Charchika zaczęła przybierać na wadze mniej więcej w tym samym czasie, kiedy rozpoczęła nową pracę. "Mój harmonogram stał się niezwykle zajęty" - wspomina Charchika. Przy tak napiętym grafiku, prawie niemożliwe było dla niej znalezienie czasu na aktywność fizyczną lub skupienie się na diecie. "Bardzo trudno było mi wygospodarować czas, aby skupić się na diecie lub zapisać się na siłownię" - mówi.

Jest to problem, z którym może się zetknąć większość pracujących profesjonalistów. Znalezienie czasu w środku pracowitego dnia jest czymś, czego większość z nas nie potrafi zrobić. Po długim dniu w pracy brakuje nam motywacji, by rozruszać nasze ciała. Również gotowanie zdrowej żywności i ćwiczenia wydają się być zadaniami niemożliwymi do wykonania.

Ale Charchika chciała się uwolnić i zostawić swoje siedzące życie za sobą. "Pewnego ostatniego dnia, miałam już dość! Podjęłam decyzję i postanowiłam zrzucić zbędne kilogramy!" - mówi, a jej oczy błyszczą determinacją.

To było mniej więcej w tym samym czasie, kiedy Charchika została wprowadzona do HealthifyMe!

Po HealthifyMe

"To mój przyjaciel zapoznał mnie z aplikacją HealthifyMe" - mówi Charchika. Ponieważ chciała utrzymać tempo, od razu pobrała aplikację. "Po pobraniu aplikacji, zapisałam się na Smart Plan. Dostarczyła mi ona plan diety, który był oparty na moich preferencjach żywieniowych" - stwierdza Charchika.

Charchicka przyrzekła, że będzie religijnie przestrzegać planu żywieniowego, aż osiągnie swój cel. Po drodze odnalazła też swoją pasję! "To właśnie dzięki HealthifyMe zrozumiałam wiele na temat odżywiania" - mówi. Charchika nie tylko trzymała się swojego planu dietetycznego, ale także zrobiła dyplom z odżywiania! "Podczas gdy byłam na mojej podróży fitness, zaczęłam również studiować na mój Dyplom z Odżywiania!" wspomina podekscytowana Charchika.

Ulubioną funkcją Charchiki w aplikacji jest tracker kalorii. Mówi: "Podczas całej mojej podróży fitness, regularnie rejestrowałam spożycie kalorii w aplikacji". Wierzy, że był to jeden z powodów, dla których udało jej się osiągnąć swój cel. Dodaje: "Ta funkcja jest niesamowita! Dała mi wyobrażenie o moim dziennym spożyciu kalorii, które pomogło mi od przejadania się".

Z pomocą HealthifyMe's Smart Plan Charchika była w stanie włączyć odpowiednią ilość białka, węglowodanów i tłuszczu do swoich posiłków. Zajmowała się również badaniami nad zdrowiem i odżywianiem. "Przeczytałam tak wiele artykułów i książek na temat odżywiania. Ukończyłam też studia na kierunku odżywianie!" - mówi rozradowana Charchika.

To był zachwyt dla Charchika, aby znaleźć swoją pasję, podczas gdy ona była na jej podróży fitness. "Jestem teraz certyfikowanym dietetykiem. Fitness i odżywianie stały się moją pasją i chcę pomagać innym w ich podróży fitness!" mówi z dumą.

Jedną z największych nauk dla Charchika było znaczenie bycia na deficycie kalorycznym, aby schudnąć. "Kiedy byłam na moim programie odchudzania, nauczyłam się, że deficyt kalorii jest koniecznością" - stwierdza. Charchika zachęca innych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z odchudzaniem do wyznaczenia sobie realistycznych celów. Mówi: "Ważne jest, aby wyznaczyć sobie realistyczny cel, w ten sposób nie będziesz miał ochoty się poddać".

HealthifyMe pomógł Charchika schudnąć i osiągnąć swoje cele podczas blokady. "HealthifyMe było najlepszą rzeczą, jaka przytrafiła mi się podczas blokady, pomogło mi w mojej transformacji w niespodziewanie trudnych chwilach" - przyznaje.

Po swojej transformacji, Charchika otrzymała kilka ciekawych reakcji od swojej rodziny i przyjaciół. "Wszyscy moi przyjaciele i krewni byli zszokowani, gdy zobaczyli moją niesamowitą transformację!" wspomina, śmiejąc się.

Wnioski

"Jeśli poważnie chcesz schudnąć, najpierw przygotuj swój UMYSŁ, jeśli twój umysł jest pod twoją kontrolą, wtedy twoje kubki smakowe nie będą cię denerwować w trakcie podróży" - mówi pełna pasji Charchika Goyal. Sugeruje, że każdy powinien zdrowo zmienić swój styl życia i podkreśla, że utrata wagi jest produktem ubocznym zdrowego stylu życia.

Czy zainspirowała Cię przemiana Charchiki? Nasi eksperci pomogą Ci rozpocząć Twoją podróż w kierunku utraty wagi.

Zastrzeżenie: Rezultaty mogą się różnić w zależności od Ciebie. Pozwól nam pomóc określić najlepsze dla Ciebie podejście do osiągnięcia Twojego celu.

Tags: tracker kaloriiCharchika Goyalhealthifymehealthy weightlossnutritionsuccess storyTransformation StoryWeightloss

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾