Odżywianie

Pięć sposobów na zmniejszenie wagi mimo intensywnej pracy zawodowej

Praca może przeszkadzać w ćwiczeniach. Wielu z nas walczy o znalezienie czasu na poprawę kondycji i redukcję wagi, ale nie możemy sobie pozwolić na brak ćwiczeń, ponieważ są one integralną częścią trwałego sukcesu.

Oto pięć sposobów na zmniejszenie wagi i utrzymanie dobrej kondycji mimo wymagającej pracy

Rób coś, a nie nic Każda forma ćwiczeń, niezależnie od ilości czasu, jaki możesz poświęcić, jest lepsza niż brak ćwiczeń. Nawet siedem minut może zrobić różnicę. Dzięki skutecznemu programowi, wykonywanemu odpowiednio często, krótkie i szybkie treningi mogą zdziałać cuda zarówno dla ciała, jak i umysłu. Nasi eksperci z Healthifyme mogą na przykład zaprojektować dla Ciebie krótkie treningi.

Zrób plan i trzymaj się go Najczęstszą wymówką dla pominięcia treningu jest to, że jesteś zbyt zajęty pracą i nie możesz go wykonać. Ale prawda jest taka, że kiedy naprawdę musimy, wychodzimy z biura w czasie, który jest niezbędny. Powiedzmy, że nieoczekiwanie miałeś ważną sprawę dla rodziny do uruchomienia - byłbyś w stanie żonglować swój harmonogram wokół. Musisz zastosować tę samą twardą priorytetyzację do swojego harmonogramu ćwiczeń. Przypomnij sobie, że trening jest priorytetem, który warto utrzymać.

Upewnij się, że Twój trening jest efektywny Wybierz taką formę treningu, którą możesz wykonać niemal wszędzie, niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, czy późno wracasz z biura. Powinna to być forma ćwiczeń, która nie wymaga wielu przygotowań i która pozwala na osiągnięcie znacznych przyrostów fizycznych w krótkim czasie. Trening interwałowy o wysokiej intensywności, trening Tabata, ćwiczenia z ciężarem własnego ciała i bieganie to świetny wybór.

Wybierz coś, co sprawia Ci przyjemność Jeśli nie znosisz ćwiczeń z ciężarem własnego ciała lub biegania, unikaj tych wyborów. Chociaż w kwestii ćwiczeń wymagana jest pewna doza samodyscypliny, ułatw sobie zadanie, wybierając taką formę ćwiczeń, która pasuje do Twojej osobowości i jest zgodna z Twoim stylem życia. Eksperymentuj z różnymi formami ćwiczeń, aż znajdziesz to, co najbardziej ci odpowiada.

Monitoruj swoje ruchy Mierzenie poziomu aktywności (i notowanie postępów) pomoże ci wytrwać w postanowieniach, pokaże, gdzie się poślizgnąłeś i wskaże obszary wymagające poprawy. Możesz również motywować się poprzez rywalizację - wyznaczanie celów i zmuszanie się do wysiłku to dobry sposób na pozostanie w grze. Urządzenie do śledzenia kondycji Healthifyme pomoże utrzymać Twój plan zajęć w formie.

Tagi: ćwiczeniaZmniejszenie masy ciałaZdrowieZmniejszenie masy ciałaZarządzanie czasemZmniejszenie masy ciałaWagaWorkout

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾