Odżywianie

Trzy sposoby na schudnięcie bez chodzenia na siłownię

Utrata wagi to nie tylko treningi i dieta. To jest to, co robisz resztę dnia, że liczy się, jak również. Każdy może schudnąć bez chodzenia na siłownię, ponieważ chodzi o determinację i wyznaczanie celów.

#1 Trening w ciągu dnia

Na początek, musisz zwiększyć swoją aktywność w ciągu dnia. Idź po schodach zamiast jeździć windą i zaparkuj w miejscu najbardziej oddalonym od domu/budynku, które pozwoli Ci na mały spacer. Wprowadź małe zmiany w stylu życia, takie jak chodzenie podczas rozmowy telefonicznej. I nawet jeśli nie angażujesz się w konkretną formę ćwiczeń, postaraj się o co najmniej 30 minut cardio dziennie. Może to być dowolna aktywność, która podnosi tętno lub powoduje brak tchu. Bieganie, jogging, pływanie, jazda na rowerze, spacery itp. to dobry wybór.

#2 Przyjmij czyste nawyki żywieniowe

Twoja codzienna dieta powinna koncentrować się na naturalnej żywności; ogranicz wszystkie przetworzone produkty, takie jak makarony, pizze, produkty z mąki rafinowanej, cukier i słodycze, itp. Nie musisz ich całkowicie unikać, bo może się okazać, że będziesz ich łaknąć bardziej niż zwykle, ale jedz z umiarem i od czasu do czasu. Równie ważne jest jedzenie na czas każdego dnia. Nigdy nie pomijaj śniadania - pobudza ono twój metabolizm i utrzymuje cię w gotowości przez cały dzień; jedz owoce i orzechy, kiedy masz ochotę na przekąskę.

#3 Sen na czas

Brak snu może sprawić, że będziesz jeść więcej w ciągu dnia i nie będziesz mieć wystarczająco dużo energii, dlatego dąż do tego, by każdej nocy spać od siedmiu do dziewięciu godzin. Spróbuj więc upewnić się, że kładziesz się do łóżka o tej samej porze każdej nocy.

Połączenie tych wszystkich czynników z pewnością pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy.

Niezależnie od Twojego poziomu sprawności fizycznej, nasi eksperci pomogą Ci stworzyć dietę i plan fitness, który będzie pasował do Twojego stylu życia. Skontaktuj się z nami już dziś.

Tagi: fitness w pracyhealthifymeoffice olympicsoffice workoutstay active throughout the day

Zobacz również